Коляд, коляд, колядниця…

Колядки та щедрівки, як невід’ємна частина обрядів зимового циклу, виконують у найбільші свята православних християн – від Різдва до Водохреща. У ці дні всі ми, мабуть, як ніколи, усвідомлюємо зв’язок  одне з одним, з усім нашим народом, який має багату історію і не менш значимі народні традиції, мистецтво, культуру.

З приводу цього у нашій школі 19 січня відбувся традиційний фестиваль колядок та щедрівок серед учнів 1-11 класів. Кожен із них представив свою колядку і різдвяні віншування. Такий захід – гарна нагода віддати шану народним традиціям та продемонструвати знання звичаїв, пов’язаних зі святкуванням Різдва Христового.