Головна сторінка

Хай Вам щастить, випускники!

   І ось хвилююча мить – вручення атестатів випускникам. На адресу випускників прозвучали теплі слова директора школи Василенко Тетяни Марківни. В цей святковий й трепетно-хвилюючий день лунали пісні, були й сльози, хвилини смутку від розставання й радості від закінчення школи. Щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання в рідній школі! Творчих вам успіхів, натхнення, професійного росту, особистого щастя, нехай океан ідей ніколи не вичерпує себе, а енергія творити і створювати надихає на великі звершення заради щасливого майбутнього нашої країни. Тож нехай завжди для вас небо буде високим та чистим, а дорога широкою та світлою!

   Прощавайте, безжурні роки… Попереду уже самостійне доросле життя! Однак, не забувайте свого гніздечка, стіни рідної школи завжди радо зустрічатимуть кожного з вас!

м. Сарни, Рівненської області, вул. Чорновола 2, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , телефон (03655) 2-14-90,  (03655) 2-11-16