МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наша Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. №4.  Учні 1-8кл. прийняли участь у флешмобі «Діти України за МИР». Класні керівники в класах провели бесіди та години спілкування «Мир на планеті – щастя всім дітям». Відбулася виставка дитячих малюнків «Мир очима дітей». Учні 1-4 кл. радо виготовили паперових голубів, що символізують мир на усій землі.