Місячник безпеки руху "Увага, діти на дорозі!"

Розпочався місячник "Увага, діти на дорозі!" єдиним уроком по класам "Будь на дорозі обережним", під час якого класні керівники пригадали з учнями правила дорожнього руху для пішоходів, велосипедистів та водіїв.

Вікторина "Ти - пішохід" протягом місяця пройшла у 1-4 класах. У кожному класі було визначено кращих знавців ПДР, яких  буде нагороджено.

У  школі пройшов конкурс малюнків на асфальті «Весела зебра», участь взяли юні художники 2 – 4 класів, присвячений безпеці та дотримання правил дорожнього руху.

Бажаємо всім бути уважними на дорогах, вивчайте правила дорожнього руху та не потрапляйте у ДТП.