Зустріч з воїнами АТО

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників у Сарненській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбулася зустріч учнів із воїнами АТО. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі ,справжні патріоти України. З глибоким сумом та болем в очах бійці ділилися з учнями спогадами,розповідали школярам, що пережили за час, проведений в зоні АТО. Хлопці своїм прикладом показали, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але і вчинками доводити це. Відповідаючи на численні запитання учнів,запрошені воїни намагалися у доступній формі розповісти школярам про життя на війні, про те, як боронилися і наступали, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство ,і про все те, що цікавило дітей. Учень 8-А класу Михайловський Владислав подарував всім присутнім пісню «Люди, як кораблі». Бійці щиро подякували дітям за те,що вони морально підтримують їх своїми листами, малюнками, оберегами. Ця підтримка для воїнів є надзвичайно важливою. Завершилася зустріч спільною фотосесією.