У кріпкому тілі – козачий дух!

Свято Покрова – свято Дня українського козацтва – у серцях людей завжди пробуджує найкращі асоціації та найсвітліші думки, адже ми всі якоюсь мірою козаки, у всіх нас в душах  живе жага до перемоги  та сила, що веде нас вперед!  Ось така любов до перемоги і кращих українських традицій і стала причиною організації і проведення у Сарненській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 17 жовтня командно-спортивного свята «Козацькі забави», в яких взяли участь учні 9 класів.
     Свято вдалося на славу: команди учнів – курені – показали високі результати у спортивно-фізичній підготовці під час проведення конкурсів, а також, що дуже приємно, дали прекрасний результат у конкурсі – вікторині на знання історії козацтва.   Закінчилося змагання поїданням смачного кулішу та вареників!  Як показало свято, всі наші діти знають, пам’ятають і свято бережуть як славну історію Війська Запорізького, так і відроджують і плекають і у своїй душі і своєму тілі кріпкий, нескорений і непоборний козачий дух – дух, що веде нашу Україну до світлого майбутнього!