Блогодійний ярмарок

15 листопада у Сарненській ЗОШ І–ІІІ ступенів відбувся благодійний ярмарок «Весела вітамінка». Відбувався ярмарок у фойє школи. Участь взяли усі класні колективи, які презентували свої власні вітамінні вироби. На свято завітало багато людей – вчителі, батьки, школярі-продавці та школярі-купці, а також просто гості, які зазирнули на смачненьке. Загалом ярмарок тривав весело, яскраво, неймовірно дружно та надзвичайно смачно. Домашню випічку охоче розкуповували як маленькі школярики, так і працівники закладу. Діти куштували смачну випічку та із задоволенням розглядали вироби один одного, ділилися враженнями і рецептами, а вчителі тішилися гарним настроєм своїх учнів. Організатори, адміністрація школи, педагогічний та учнівський колективи закладу вдячні за допомогу у проведенні ярмарку батькам, дідусям і бабусям школярів.