Про проблему домашнього насильства

Про проблему домашнього насильства, сьомого грудня, поліцейські ювенальної превенції Рівненського відділу поліції спільно з представниками органів місцевого самоврядування та громадською організацією говорили із вихованцями Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст. №4.

У рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка триває з 25 листопада по 10 грудня,  із поліцейськими зустрілися понад п’ятдесят дітей віком від 8 до 17 років.

Аби підростаюче покоління знало про свої права, що таке насильство і до яких наслідків воно може призвести у сім’ї, інспектор ювенальної превенції Ольга Денисюк розповіла на життєвих прикладах.

«Коли насильство вчиняться, наприклад, відносно матері, що буває найчастіше, а ви, діти, стали лише свідком, то в такому випадку ви також є жертвою, — підкреслила Ольга Денисюк. — Тому не бійтесь звертатись до поліції. Ми стоїмо на захисті вашого майбутнього, тож завжди допоможемо».