Посвята у п'ятикласники 5-Б класу

Яскравим та незабутнім моментом у нелегкому шкільному житті учнів 5-А класу стала незвичайна подія 07 грудня 2018 року, яку вони зберігатимуть в пам’яті як символ дружби та взаємодопомоги. У Сарненській ЗОШ І-ІІІ ст. №4  відбулася посвята в п’ятикласники. Учні продемонстрували свої таланти, показали згуртованість, дружні відносини.

Але тепер, прийнявши бойове хрещення, все це здається дрібницею. «Посвята в п’ятикласники» надовго залишиться в пам’яті школярів, адже разом вони  придумували назву класу, девіз, готували представлення та музичні номери.

Багато позитивної енергії, святкового настрою, яскравих спогадів і вражень залишилось у дітей.