Свято в гості до нас приходить...

Новий рік – одне з найулюбленіших зимових свят для дітей, тому наша школа намагалась як найкраще підготуватись до цього свята та провести його. Дід Мороз, Снігуронька, Баба-Яга, Кощій, Червона Шапочка, Мальвіна, ось кого можна було побачити у святково прикрашеній залі під час заходу. Вчителі та учні школи створили справжнє новорічне диво для молодших школярів, змогли створити святкову атмосферу тепла, затишку, радості, приємного очікування Нового року. Кожен артист, виступаючи, дарував молодшим школярам частинку своєї душі, тепло свого серця.