Тиждень історії

З 21  по 25 січня 2019 року в Сарненській ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 пройшов Тиждень історії, який став засобом всебічного розвитку дітей, їх здібностей, викликав позитивні емоції, наповнив життя шкільного учнівського колективу цікавим змістом.

Слід зазначити, що цього року 22 січня Україна святкувала День Соборності  – сто років тому, у 1919 році, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР), саме цій події було присвячено найбільше заходів.

Пізнання історії відбувалося в інших формах, не схожих на звичайне навчання: тут і фантазія дітей, і театралізовані дійства, і самостійний пошук відповіді, і новий погляд на відомі вже явища та факти, а також збагачення й розширення знань. Але найважливіше — це те, що не під тиском, а за бажанням та ініціативою самих учнів в ігровій, нестандартній формі відбувається повторення історичного матеріалу.

Під час проведення Тижня історії створилася атмосфера не тільки споглядання, але й активної участі, здорового змагання, що спонукає школярів не просто механічно пригадати відоме, а й мобілізувати всі свої знання, одержані раніше.

Предметний Тиждень мав на меті не тільки виявити здібності й нахили учнів, але й вдосконалити їх.

View the embedded image gallery online at: