Святкування Міжнародного жіночого дня у нашій школі

Березень - це початок тепла, краси та кохання. І тому, не випадково, свято весни - День жінок, традиційно відзначають 8 березня,  цей день  в нашій школі   по вінця був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів.

Щирі дитячі слова привітання, промінь дитячої любові, ніжності торкнувся кожної жінки, яка лагідними руками  пестить, засіває добром душі та серця дітей – це вчителі, працівники школи.

Дівчат та жінок хлопці зустрічали компліментами, а для вчителів було проведено лото – розіграш.