Книгоманія

"Без пристрасті до книжки людині недоступні культура сучасного світу, інтелектуальне і емоційне вдосконалення"В.Сухомлинський

20 березня в Сарненській районій бібліотеці стартував всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія 2019».

Де приймали участь найкращі читачі району, і серед них наша учениця 7-Б класу Мартинюк Інна – креативна дівчинка.

Завданням конкурсу було показати дітям, що, можна переймати, досягати своїх цілей, бути успішним лише завдяки тому, що, багато читаєш.

Інна розповіла про свою улюблену книгу, надала на розгляд  журі свій читацький щоденник. За участь у конкурсі Мартинюк Інна отримала сертифікат учасника і два подарунки.

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія 2019» - це унікальний захід, оскільки спрямований не лише на дітей, які вже люблять читати, але й на залучення нових читачів.

View the embedded image gallery online at: