Шевченкіана

В дні перемог і в дні поразок,

В щасливі дні, і в дні сумні

Іду з дитинства до Тараса,

Крізь глум юрби і суєту,

Ні, не в минуле, а в майбутнє,

До тебе я, Тарасе йду.

Значення творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка давно вийшло за межі України та стало неоціненним надбанням для багатьох народів світу. У  березні прийнято вшановувати пам’ять видатного українського митця слова та пензля. З 11 по 15 березня учні Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст. №  4 працювали над проектом «Голос   Кобзаря 2019» .

Школярі були активними учасниками   Шевченківських читань «На струнах Кобзаревої душі», відеорелізу «Нам треба голосу Тараса»; яскраві селфі класів на фоні портрета  Тараса Григоровича прикрасили коридори школи; а які чудові плакати співпраці створили учні 5-7 класів; дев’ятикласники ділилися своїми думками про роль Шевченкового слова у наші дні.

Відзначаючи 205-ту річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, ми вкотре звертаємось до Великого Генія, до його слова. Літературно-музична композиція «Шевченко крізь віки» об’єднала його пошановувачів .Особливо зворушливим  був виступ  Михайловської Сабіни,переможниці районного конкурсу читців–декламаторів.Пісня на слова Тараса Григоровича Шевченка у виконанні  Михайловського   Владислава  «Зацвіла в долині червона калина»  торкнулася найпотаємніших струн душі кожного присутнього.Справжніми артистами виявилися наші п’ятикласники,які зіграли у сценці про маленького Тарасика. А учні  7-А класу повели глядачів стежинами Шевченково дитинства,першокласник Дениско  щиро намагався  відтворити оту допитливу  мрійливу натуру майбутнього генія.

Шевченкове слово  стоїть на сторожі нашої слави і честі, допомагає осягнути ті непрості процеси, що відбуваються в нашій країні. До таких духовних провідників як Кобзар, люди йтимуть через віки за покликом душі, щоб не змаліти в своїх намірах і повсякденній суєті.

View the embedded image gallery online at: