Головна сторінка

Веселковий кольоровий тиждень

    Доброю традицією стало проведення в нашій школі кольорового тижня. Цього року ми стартуємо з червоного кольору - символом енергії, дії, вогню, завзяття. Червоний колір стимулює до спілкування, волі до життя та творчості. Люди, яким подобається цей колір, є справжніми реформаторами та лідерами.

   Цього дня ми готували овочеве рагу з червоних овочів (4-Б і Радчук В.М.), виготовили плакат "Від серця до серця" (1-А Матвієнко Н.С., 1-Б Криницька В.О., 3-Б Копищик О.В., 4-Б Радчук В.М.)

 

  

    Жовтий колір – це дуже теплий і приємний відтінок, який приховує в собі радість, надію та щастя. Він часто символізує свободу, позбавлення від різноманітних обмежень та проблем. Жовтий гармонійно поєднується з оранжевим, червоним та зеленим. Його можна зустріти скрізь: на вивісках, афішах, плакатах, гербах міст і навіть прапорах. Не даремно наш прапор саме жовто-блакитний. Українці – це мудрий народ, який споконвіку вмів підбирати символи, які мають величезну силу та є справжнім захисниками для кожного.

    Заходи цього дня - відкриті виховні години "Хліб - усьому голова" (2-А Клесовець Н.М., 2-Б Грицкевич В.Б.)

 

 

м. Сарни, Рівненської області, вул. Чорновола 2, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , телефон (03655) 2-14-90,  (03655) 2-11-16