На зарядку з класним керівником

У педагога є важка, але дуже важлива місія – бути класним керівником. Одні вважають її лише доповненням до своєї викладацької роботи, інші – навпаки, найголовнішою. Яка б не була важка ця діяльність, вона, безсумісно, потрібна дітям, оскільки основна структура ланка у школі – це клас. Класний керівник (5 – А класу Клевака В.В) зароджує інтерес до навчання, із захопленням формує соціальні стосунки між дітьми … і саме головне – прививає любов до спорту.

Саме у Сарненській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 запущено челендж «На зарядку з класним керівником», ми беремо участь в #HealthySchools_UA