Відкриття ресурсної кімнати для дітей

15 листопада 2019 року відбулася важлива подія в Сарненській ЗОШ І-ІІІ ст.№4 – це відкриття ресурсної кімнати для дітей з інклюзивною формою навчання. Ресурсна кімната – це окремий спеціально облаштований клас для дітей із особливими освітніми потребами, де вони навчаються за індивідуальним планом розвитку у супроводі корекційного педагога – навчальна, соціально-побутова, ігрова зона та зона відпочинку. Кімната обладнана сучасним обладнанням. У ній є також кухня для отриманнядитиною повсякенних навичок, соціально-побутового орієнтування, корекційні та наочні засоби розвивальних занять. На відкриття до нас завітали: Свінціонік Людмила Григорівна, Серпенінов Руслан Петрович та Параниця Наталія Миколаївна.