Новий рік – свято якого чекають всі, незалежно від віку!

В Сарненській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 для учнів 1-4 класів були організовані новорічні ранки, з казковими героями, такі як: Сніговик, дід Мороз та Снігуронька, Червона Шапочка, Зима, баба Яга та символ 2020-го року Металевий Щур. Для учнів 5-6-х класів пройшов новорічний квест. Учні отримали відео-звернення від самого діда Мороза про умови квесту. На кожній локації казкові герої після виконання завдання передавали дітям підказку, про наступне завдання. Для учнів 11-х класів був організований новорічний корпоратив. Учні приймали активну участь в різноманітних конкурсах та приємно спілкувалися з однолітками та вчителями.

Всіх вітаємо з НОВИМ 2020 РОКОМ!!