Всеукраїнська школа онлайн

06 квітня 2020 року, на телебаченні стартує масштабний проєкт Всеукраїнська школа онлайн, партнером якого стала «Освіторія». Найкращі вчителі України вестимуть в телеефірі уроки для 5–11-х класів.
Дистанційно школярі зможуть вивчати такі предмети: хімія, фізика, біологія, географія, українська мова та література, англійська мова, історія України та світу, алгебра, геометрія і навіть спортивні руханки.
Їх оперативно знімають і монтують цими днями в Новопечерській школі. До зйомок долучились навіть деякі українські зірки, які сіли за шкільні парти у якості учнів.

Відеоуроки від найкращих педагогів країни транслюватимуть на національних та регіональних телеканалах, щоб навіть ті діти, які не мають доступу до інтернету, могли якісно навчатися упродовж карантину.

Нагадуємо, на телеканалі «Рада» та на YouTube-каналі МОН з 17 березня школярі мають змогу проходити відеоуроки з підготовки до ЗНО — онлайн-курси iLearn, розроблені громадською спілкою «Освіторія» разом з EdEra, а також трансляції від Be Smart та Prometheus.