Міс Попелюшка

В Сарненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 відбулася конкурсно-розважальна програма «Міс Попелюшка» для учнів початкових класів. Захід проводився з метою формування вміння демонструвати свої найкращі якості, нахили, знання, захоплення, уподобання; сприяння розвитку  впевненості у собі, своїх можливостей, виховання естетичного смаку, бажання перемагати.

Учасниці продемонстрували свої здібності та вміння у таких конкурсах: «Дозвольте відрекомендуватись», «Зроби зачіску ляльці», «Ось,яка я талановита», «Склади пазл».

Суддівська колегія присвоїла звання «Міс Попелюшка» учениці 2-Б класу Михайловській Сабіні та 3-А класу гаврильчик Юлії.

Вибір завжди є!

Наприкінці січня 2014 року шкільний практичний психолог Наталія Миколаївна Мірко за участі соціального педагога Людмили Федорівни Славинської та вчителя історії та правознавства Петра Віталійовича Солов’я провела соціально-просвітницький тренінг «Вибір завжди є!» для учнів старших класів. Зазначений тренінг є частиною реалізації спільного проекту молодіжної громадської організації «Смарт» м.Сарни  та Українського фонду «Благополуччя дітей» - «Залучення молоді до запобігання торгівлі людьми в Україні».

Протягом тренінгового заняття учасники здійснили самоаналіз рівня своїх знань про торгівлю людьми, ознайомились з основними положеннями Конвенції ООН, працювали над формуванням навичок правової поведінки та їх використанням в різних життєвих ситуаціях у відповідності з нормами права, формуванням навичок правомірного реагування на неправомірні події. Крім того, учасники тренінгу стали глядачами документального фільму виробництва «MTV EXIT» українського режисера Віри Яковенко «Життя на продаж», що розповідає справжні історії постраждалих.

Інтелектуальна гра "Я люблю Україну"

Є багато країн на землі

В них – озера, річки і долини…

Є країни великі й малі,

Та найкраща завжди – Батьківщина.

22 січня в школі відбулася інтелектуально-розважальна гра «Я люблю Україну» , серед 5-11 класів. Для гри всіх учасників було поділено на дві команди , команду «Синіх», та команду «Жовтих». Учасникам пропонувались різні цікаві завдання про Україну. В підсумку гри, перемогла команда «Синіх», яка була нагороджена дипломами за перемогу. Команда  «Жовтих» отримала  дипломи за участь.

Організація сугестопедичного навчання

8 січня 2014 року відбулося засідання педагогічної ради з теми «Організація сугестопедичного навчання – складова сучасних дидактичних систем навчальної діяльності» за участю педагогічного колективу школи та доктора педагогічних наук, професара, вчителя-новатора С. С. Пальчевського.

Метою проведеного заходу було підвищення  рівня педагогічної майстерності вчителів щодо реалізації компетентнісного підходу в навчально-виховному процесі  засобами сугестопедичного навчання.