Вчитель року 2013

Сьогодні відбулася презентація уроку в початковій школі під номером 5, урок відбувся в 4 класі.

Відкрита виховна година у 7-А класі

«Милосердя й доброта – це два крила, на яких тримається людство» - під таким гаслом пройшла виховна година у 7-А класі.

Метою виховної години було сформувати в учні, в моральні святині та істини, такі як: доброта, милосердя, справедливість, прагнення допомогти ближньому у скрутну хвилину. Пробуджувати інтерес до всього корисного, морального. Виховувати любов і повагу до батьків, дбайливе ставлення до природи та оточуючих. В ході бесіди дітей висловлювали свої думки, записували свої добрі справи, які вони планують зробити в майбутньому і ними прикрасили «серце милосердя».

Час невпинно біжить вперед. Збігають хвилини, години, пливуть роки. Та найвища наука життя – мудрість. А найвища мудрість – бути милосердним та добрим. Добро і милосердя, співпереживання, щиросердність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити в горі й біді – це завжди було в характері нашого українського народу. У наших традиціях споконвіку зберігалася звичка наділити прохаю чого, прихилити подорожнього.

 Інколи в нас закрадається думка і постає запитання: яка вулиця веде до хворого? Де той шлях до правди і добра, яким треба йти кожному? На це запитання публіцист Ігор Золотухін відповів так: «Ця вулиця проходить через душу кожного з нас, і той храм, храм добра, правди і любові, кожен повинен будувати в собі, вимітаючи зі своєї душі зло і брехню, які вгніздилися в ній і руйнують її».

 Якби кожна зла людина зробила на одну злу справу менше, а кожна добра на одну добру справу більше, наскільки б світлішим стало наше життя. 

Презентація молодого вчителя

З 16.04 по 19.04.2013р. тривав конкурсний відбір серед молодих спеціалістів Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 для участі в конкурсі Молодий вчитель року. Відкриті уроки, проведені молодими спеціалістами, відвідані адміністрацією закладу, показали належний рівень їх методичної підготовки, позитивне ставлення до учнів та прагнення до самовдосконалення. Найкращим номінантом  від закладу було визнано Солов’я П. В., який й був учасником конкурсу серед інших молодих спеціалістів району.

Більше статей...