Майстер – клас вчителя початкових класів Криницької Вікторії Олександрівни

Відео конференція

Майстер – класу вчителя початкових класів Криницької Вікторії Олександрівни з теми «Розвиток  пізнавальної активності учнів шляхом використання інтерактивних методик навчання»

Мета майстер – класу:

• популяризувати досвід роботи з теми «Розвиток  пізнавальної активності учнів шляхом використання інтерактивних методик навчання»;
  • ознайомити із методами і засобами навчання для реалізації уроку та намічених на уроці навчально-виховних завдань.

Зустріч з письменником рідного краю Демчуком Романом Степановичем

9 жовтня у Центральній районній бібліотеці відбулася зустріч з письменником рідного краю Демчуком  Романом Степановичем, на яку завітали учні 3-Б класу.

Роман Степанович відомий на Рівненщині сатирик і гуморист. Всі його веселі доробки зібрані у трьох книгах – “Катастрофа”, “Книжка з сумним фіналом”, “Шило у мішку з бляхи”  та “Де раки зимують”. Ілюстрації до цих книг створені самим автором і відзначаються оригінальністю та надають збіркам привабливості.

Міс Попелюшка

В Сарненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 відбулася конкурсно-розважальна програма «Міс Попелюшка» для учнів початкових класів. Захід проводився з метою формування вміння демонструвати свої найкращі якості, нахили, знання, захоплення, уподобання; сприяння розвитку  впевненості у собі, своїх можливостей, виховання естетичного смаку, бажання перемагати.

Учасниці продемонстрували свої здібності та вміння у таких конкурсах: «Дозвольте відрекомендуватись», «Зроби зачіску ляльці», «Ось,яка я талановита», «Склади пазл».

Суддівська колегія присвоїла звання «Міс Попелюшка» учениці 2-Б класу Михайловській Сабіні та 3-А класу гаврильчик Юлії.