Тиждень початкової школи

З 11.05 по 15.05 2015р в нашій школі проходив тиждень початкових класів. У цей період кожен класний кабінет початкової школи був схожий на вулик, де плідно та згуртовано працювали вчителі та учні .

Основним завданням, яке ставили перед собою вчителі, було ,насамперед, створення у навчально-виховному процесі атмосфери успіху, яка сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів. « Кожен учень нашої школи талановитий по-своєму!»- це девіз,який супроводжував нас усі ці дні.

Установча конференція органів учнівського самоврядування

15 січня в Сарненській ЗОШ І-ІІІст.№4,відбулася установча конференція органів учнівського самоврядування. На цій конференції керівники центрів шкільної країни «Живограй»,а саме: «Дозвілля», «Ерудит», «Порядок», «Здоров’я» , «Милосердя», «Прес-центр»-проаналізували  результати своєї роботи за І семестр, та розповіли про свої плани,наміри на ІІ семестр.

Етнофестиваль «Віфлеємська зірка»

Етнофестиваль  «Віфлеємська зірка» дійшов і до Сарненської ЗОШ І-ІІІст.№4. Співочі вертепи  учнів  3-11 класів  змагалися за найкращу різдвяну колядку.

«Новий рік 2015 року»

Ось і в нашій школі 25 та 26 грудня відбулися Новорічні ранки для 1-4, 5-7,та 8-11 класів.Діти початкови класів завітали на «Новорічну казку» тамали можливість грати улюблені ролі, перевтілитися в казкових героїв, водити хороводи кругом ялинки, співати, танцювати і отримувати подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

День Святого Миколая

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая.

Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая. Дорослі ж просто сподіваються отримати якийсь подаруночок, адже хоч маленький презент приємно отримати кожному. Це довгоочікуваний день року, адже невідомо, що на тебе чекає – подарунок, а чи може різочка?! Слухняних діток під подушкою чекають гостинці, а от бешкетникам варто задуматися про свою поведінку та чекати в подарунок тільки різочку.