Шановні гості, учителі, батьки, учні!

Традиційно в кінці травня шкільне подвір′я гостинно зустрічає учнів, гостей, педагогів, батьків на свято Останнього дзвоника.

Щиро вітаю всіх, юних і дорослих з успішним завершенням  навчального року.

Переконана, що це свято найкраще і улюблене для наших школярів, адже попереду тривалий період літнього відпочинку, безтурботного літа, цікавого дозвілля. Бажаю, щоб цього річ літо було теплим,  а сонячні промінчики ніжно зігрівали кожного з вас.

Результативним став навчальний рік для 36 відмінників з числа учнів 2-9 класів, школярів, які заявили про себе в районних олімпіадах, конкурсах, змаганнях.

Польові збори

На Тучинському полігоні, 27 квітня 2016 року відбулися навчально-польові збори зі старшокласниками. У рамках цього заходу полігон відвідало майже 500 школярів, які навчаються у загальноосвітніх закладах усієї Рівненської  області. Нашу школу представляли учні 11 класу: Зубчинський Богдан, Шпак Дмитро та Шевчук Михайло під керівництвом полковника Юрія Андрійовича Погуляєва.

Творімо добро!

Зараз, саме зараз, ми повинні показати свою підтримку тим, хто живий. Тим,  хто не бачить ні сну, ні відпочинку. Тим, хто кожен день чує свист куль і снарядів, бачить смерть своїх друзів. Лише відчуваючи нашу підтримку, вони продовжують боротьбу, бо знають, що за ними стоїть народ України. Допомога військовослужбовцям може бути різною. Головне мати бажання. Навіть ті душевні листи від дітей надихають їх, дають наснагу далі жити і воювати. Тому учні Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 вирішили зробити приємний подарунок воїнам АТО, які отримали поранення і знаходяться в лікарні. Школярі обіцяють не зупинятися і надалі продовжувати підтримувати наших солдат. Маленькі мрії мають збуватися і в тих, хто сьогодні в окопах. А в дітей єдине бажання: нехай, нарешті, в Україні настане спокій.

Тиждень початкових класів

З 11.04 по 15.04. в нашій школі проходив тиждень початкових класів. У цей період кожен класний кабінет початкової школи був схожий на вулик, де плідно та згуртовано працювали вчителі та учні .
Основним завданням, яке ставили перед собою вчителі було ,насамперед, створення у навчально-виховному процесі атмосфери успіху, яка сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів. « Кожен учень нашої школи талановитий по-своєму!»- це девіз,який супроводжував нас усі ці дні.

Сарненська майстерня шоколаду працювала у школі

У майстерню шоколаду за спеціальними запрошеннями потрапили учні 5-7 класів 8 квітня 2016 року в Сарненській ЗОШ І-ІІІ ст. №4. Організувала майстерню вчитель хімії Жук Софія Вікторівна, а справжніми господинями були учениці 10 класу  - Дарина Кисляк та Марія Паралюк. Про шоколадне дерево, технологія виготовлення шоколаду, історію його тріумфальної ходи країнами світу розповіли Софійка Бігун, Тетяна Абрамович, Анна Бузян та Ольга Смицька.