Творча зустріч

7 квітня у Сарненській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбулася творча зустріч з письменником-земляком Титечком Василем.

Титечко Василь Григорович, народився 6 листопада 1982 року в с. Мале Вербче Сарненського району Рівненської області.

У 1998 році закінчив місцеву дев’ятирічку. З 1998 по 2000 рік навчався в сусідньому селі Корост. У 2000 році після закінчення Коростської школи навчання продовжив у Рівненському державному гуманітарному університеті на факультеті української філології. У 2005 році закінчив повний курс згаданого університету за спеціальністю «Українська мова, українська література, зарубіжна література та історія». З вересня 2003 року по травень 2010 року працював вчителем української мови та літератури у Коростській ЗОШ І-ІІІ ст. Сарненського р-ну. З вересня 2010 року працюю у згаданій школі вчителем фізичного виховання і заочно навчаюсь в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті ім. Степана Дем’янчука на факультеті «Здоров’я та фізична реабілітація».

Є членом багатьох літературних об’єднань і Всеукраїнської спілки краєзнавців. Писати почав з тринадцятирічного віку. Перші свої гумористичні твори опублікував у 1998 році в районній газеті «Сарненські новини». З того часу систематично друкується у багатьох обласних і всеукраїнських виданнях, зокрема у «Вільному слові», «Провінційці», «Рівненській газеті», «Рівне ракурс», «Ого», «Вісті Рівненщини», «Порадниці», «Залізничнику», «Веселих вістях», «Сільських вістях», «Перці», «Пізнайку», «Малятку», «Дніпрі» та багатьох інших.

У 2008 та 2009 рр. виборов двічі підряд перші місця у всеукраїнському конкурсі «Народний гумор», які проводила львівська газета «Життя».