Сарненська майстерня шоколаду працювала у школі

У майстерню шоколаду за спеціальними запрошеннями потрапили учні 5-7 класів 8 квітня 2016 року в Сарненській ЗОШ І-ІІІ ст. №4. Організувала майстерню вчитель хімії Жук Софія Вікторівна, а справжніми господинями були учениці 10 класу  - Дарина Кисляк та Марія Паралюк. Про шоколадне дерево, технологія виготовлення шоколаду, історію його тріумфальної ходи країнами світу розповіли Софійка Бігун, Тетяна Абрамович, Анна Бузян та Ольга Смицька.

Присутнім вдалося віртуально відвідати майстер-клас виготовлення шедеврів з шоколаду, побувати у Львівській майстерні. А ще найголовніше – відбулася дегустація молочного шоколаду українських виробників «Рошен», «Світоч», «Корона». Присутні перевагу віддали смаку найдавнішого українського виробника – «Світоч».

Виявляється, що шоколад корисний для серця та судин, не викликає карієс, омолоджує та підвищує імунітет.

Отож, споживайте шоколад, дізнавайтеся нове та будьте здорові!