Тиждень початкових класів

З 11.04 по 15.04. в нашій школі проходив тиждень початкових класів. У цей період кожен класний кабінет початкової школи був схожий на вулик, де плідно та згуртовано працювали вчителі та учні .

Основним завданням, яке ставили перед собою вчителі було ,насамперед, створення у навчально-виховному процесі атмосфери успіху, яка сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів. « Кожен учень нашої школи талановитий по-своєму!»- це девіз,який супроводжував нас усі ці дні.

Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. Несподівані гості, таємничі мандрівки, цікаві дослідження відкидають нецікаві і нудні уроки. Навчальні заняття були незвичними, іноді казковими, учні залюбки працювали в парах,у групах, змагалися, інсценізували, дискутували, декламували та творили своїми руками.