Польові збори

На Тучинському полігоні, 27 квітня 2016 року відбулися навчально-польові збори зі старшокласниками. У рамках цього заходу полігон відвідало майже 500 школярів, які навчаються у загальноосвітніх закладах усієї Рівненської  області. Нашу школу представляли учні 11 класу: Зубчинський Богдан, Шпак Дмитро та Шевчук Михайло під керівництвом полковника Юрія Андрійовича Погуляєва.

Під керівництвом досвідчених військовослужбовців школярі вивчали т характеристики та будову автомата Калашникова, виконували норматив зі спорядження магазину набоями, розкладання та складання автомата, тренувались у приготуванні до стрільби лежачи,  після чого розпочинали практичні стрільби.

У цілому, враження від заходу у хлопців лише позитивні, адже майже всі вони перший раз у житті взяли до своїх рук справжній автомат Калашникова та виконали перші постріли.