Шановні гості, учителі, батьки, учні!

Традиційно в кінці травня шкільне подвір′я гостинно зустрічає учнів, гостей, педагогів, батьків на свято Останнього дзвоника.

Щиро вітаю всіх, юних і дорослих з успішним завершенням  навчального року.

Переконана, що це свято найкраще і улюблене для наших школярів, адже попереду тривалий період літнього відпочинку, безтурботного літа, цікавого дозвілля. Бажаю, щоб цього річ літо було теплим,  а сонячні промінчики ніжно зігрівали кожного з вас.

Результативним став навчальний рік для 36 відмінників з числа учнів 2-9 класів, школярів, які заявили про себе в районних олімпіадах, конкурсах, змаганнях.

Успішно завершили початкову школу учні 4-х класів. Готуються до державної підсумкової атестації наші дев′ятикласники. То ж удачі бажаю Вам при складанні іспитів.

З приємністю вітаю учнів 11 класу з успішним закінченням школи. Ви довго чекали на цю урочисту днину. Відсьогодні кожен з вас робитиме самостійні кроки, бажаю приймати виважені рішення, успішно долати життєві  труднощі та впевнено реалізувати омріяні плани.

Шановні випускники! Ваші батьки дарували вам життя, а разом з тим, крила для злету – бережіть їх, будьте вдячні їм за любов, ніжність та ласку, підтримку та розуміння.

Поруч з вами, випускники, були наші учителі, які раз у раз засівали ваші душі добірними зернятками знань та людяності, намагалися виплекати з вас особистість, велике ім'я якої  - Людина. Цінуйте щирість учительських сердець, хай не згасає почуття поваги до тих, хто навчав, виховував, вселяв надію у кожного з Вас.

Нехай кожен день приносить вам радість, пізнання, життєвий успіх, завжди і в усьому посміхається Вам доля.

Приємно, що учні та учителі закладу успішно представили нашу школу, місто та район на обласних та всеукраїнських різного роду конкурсах, які будуть нагороджені сьогодні за особистий результат та вагомий внесок для примноження іміджу нашого навчального закладу.

Особливі слова подяки хочу передати батькам, які стали партнерами у справі навчання і виховання, завжди розуміють, підтримують та допомагають у всіх починаннях.

Вдячність висловлюю техпрацівникам за чистоту шкільних приміщень та порядок, який утримували постійно на  шкільному подвір'ї.

Маю переконання, що сьогоднішній травневий сонячний день – є дороговказом у добре, тепле, мирне, прекрасне життя.

Усіх вітаю із святом Останнього дзвоника!