Конкурс «Вулкан на столі»

Гаврильчик Юлія учениця 6 класу та Жук Софія Вікторівна вчитель хімії

Проголосуйте за наступним посиланням - http://helianthus.com.ua/contest/id/55/

Тиждень англійської мови

Відповідно  рекомендацій Міністерства освіти і науки України спільно з Британською Радою в Україні та громадською ініціативою «GoGlobal» у рамках заходів, присвячених Року англійської мови в Україні, з 12 по 18 грудня в школі  був проведений тиждень англійської мови .

Під час тижня були проведені цікаві та змістовні заходи  спрямовані  на популяризацію вивчення англійської мови.   14 грудня   пройшов під гаслом «Shakespeare Day». В цей день учні 5-11 класів мали змогу ознайомитися з біографією та цікавими фактами  із життя відомого англійського письменника.

Вечорниці на Андрія

12 грудня,  в переддень свята Андрія Первозваного, в нашій школі відбулися традиційні «Вечорниці у світлиці» - свято вареників та дівочого гадання. Серед осінньо-зимових свят, мабуть, це найцікавіше. Звичаї та обряди в день цього свята мають дохристиянський характер. Святкову атмосферу дійству додали ошатно прибрана світлиця, глечики, миски з їжею на столі. Розпочалося дійство із засідань господині з дівчатами до яких приєдналися парубки. Парубки вихвалялися перед дівчатами, які ж вони женихи завидні, заохочували та розвеселяли піснями, танцями й гуморесками. Продовжили свято традиційними обрядами – ворожінням, гаданням на гілках вишні. Після усіх ворожінь святковий корж Калиту розламали і роздали присутнім, почастували смачними варениками. Учасники дійства колядували, адже вже колядувати годиться.

Щиро дякуємо організаторам дійства – Клеваці Надії Іванівні, вчителю української мови та літератури, керівнику гуртка «Виразне читання» та вчителю музичного мистецтва Кириченко Олені Олександрівні за театралізоване дійство, хороший настрій та смачні вареники

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Силами учнів, що входять до складу шкільного самоврядування країни «Живограй» 1 грудня в рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в нашій школі були проведена низка заходів на тему «ВІЛ та СНІД».У фойє школи були розміщені плакати та стенди на відповідну тему. Діти виготовили буклети «Знайте правду про СНІД», та розповсюджували їх серед мешканців міста. У холі школи цілий день транслювалися соціальні ролики «Ми проти СНІДу».

Учні прислуховувалися до кожного слова та зрозуміли що потрібно буди трішки обережніше, і не забувати хворих людей.

День відкритих дверей

Вперше у Сарненській ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 пройшов День відкритих дверей під гаслом «Школа для всіх», мета проведення якого – долучити батьків до участі у навчально-виховному процесі. У цей день завітали до закладу завідувач ДНЗ № 1 «Дзвіночок» Канська А.В. та методисти ДНЗ № 1 та ДНЗ № 4 «Сонечко» Птуха О.М. та Грушевська О.Ю. Варто зазначити, що з даними дитячими дошкільними закладами підписано угоди  про співпрацю з метою спільної розробки та реалізації моделей взаємодії і здійснення забезпечення наступності навчально-виховного процесу.

Директор навчального закладу Тетяна Василенко надала гостям заходу вичерпну інформацію про навчальний заклад, організацію навчально-виховного процесу, функціонування інклюзивного класу.