Вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту

Промчала весна, дев'ята весна

Дев'ята весна в стінах рідної школи

Про світлу весну і дружбу шкільну

Забути не можна ніколи

     Нарешті настала хвилююча і назвичайно святкова пора - наші дев'ятикласники закінчили складання іспитів та отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту. Ми щиро віримо, що здобуті знання та вміння допоможуть нашим вихованцям у формуванні успішної життєвої дороги. Бажаємо вдалої вступної кампанії для тих, хто обирає професійну освіту та нових запасів ентузіазму для підкорення освітніх вершин для тих, хто йде до нас у десятий клас!!!

Юний дослідник

     16-18 травня 2017 року в місті Києві відбувся Всеукраїнський етап конкурсу експериментально-дослідницьких робіт "Юний дослідник".  У складі команди учасників нашу область представляла учениця 4-А класу Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Козярчук Анастасія, яка  у номінації "Тваринний світ" з роботою "Видовий склад синантропної орнітофауни міста Сарни у зимовий період" посіла почесне ІІІ місце. Вітаємо з перемогою!

Екскурсія у Київ

      30 травня 2017 року учні Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відвідали столицю нашої держави – місто Київ.  Київ привітав нас усміхненими обличчями мешканців, грандіозними будівлями і затишними зеленими вуличками. 

Товариський турнір з футболу

     02 червня учні Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 взяли участь у турнірі, присвяченому закінченню навчального року, який проходив у селі Немовичі. Представляли заклад футболісти 2005 року народження. У напруженій, дружній і цікавій боротьбі наші школярі проявили спритність, наполегливість, жагу до перемоги, отримавши море позитивних емоцій та задоволення.

Мовний табір

     Володіння англійською мовою та іншими іноземними мовами є важливим інструментом для зростання конкурентоспроможності нашої держави та її європейської інтеграції. Без англійської мови немає ні сучасної науки, ні вищої освіти. Це також запорука успішної персональної кар’єри. 

     В цьому році учні мають можливість відвідувати пришкільний мовний табір.