Свято любить кожен!!!

Зимові свята люблять  і діти, і дорослі.  Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне —  чудес.

Участь в тренінгу «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати» під патронатом Благодійного Фонду «Порошенка» в рамках соціальної програми Марини Порошенко.

15-16 листопада 2017 року на базі РОІППО проведено спеціалізований тренінг «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати» під патронатом Благодійного Фонду «Порошенка» в рамках соціальної програми Марини Порошенко.

Учасниками тренінгу були методисти відділів (управлінь) освіти, представники органів управління об’єднаних територіальних громад, районних (міських) методичних кабінетів,  заступники директорів, учителі початкових класів, практичні психологи та соціальні педагоги, асистенти вчителів навчальних закладів.

Педагогічна рада :« Фахова компетентність учителя як важлива умова при впровадженні нових Державних стандартів у школі»

1 листопада 2017 року у Сарненській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 відбулася педагогічна рада: «Фахова компетентність учителя як важлива умова при впровадженні нових Державних стандартів у школі».

За словами Сухомлинського "...немає людей більш допитливих, невгамовних, більш одержимих думками про творчість, як учителі". Оскільки творчість – "це діяльність, результатом якої є щось якісно нове, неповторне, оригінальне і навіть суспільно-унікальне", тож кожного керівника закладу турбує питання: як сформувати здібність до творчої роботи, і як підтримувати світоч творчості, щоб він якомога довше не загасав, і давав плоди.

День відкритих дверей в нашій школі

Сарненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4 17 листопада 2017 року відкрила свої двері для батьків, гостей та всі охочих.

День Гідності та Свободи

Над поняттям «гідність» замислю­вався кожен. Гідність — це внутрішнє відчуття благородства та власної відповідальності за своє життя та життя близьких, за їх свободу. Тому, починаю­чи з минулого року, 21 листопада, українці будуть відзначати День Гідності та Свободи, щоб пригадати ім’я тих, хто віддав життя, здоров’я, мучився в тяж­ких умовах АТО, хто силою та волею бо­ровся за Батьківщину та її незалежність, можливість жити краще.