І пролунав останній дзвоник...

Цього дня усі – дорослі і діти – стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято останнього дзвоника. У передостанні дні весни у Сарненській ЗОШ І-ІІІ ст.№4 пролунав останній дзвінок

Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу винуватців свята і від вчителів, учнів та їх батьків. Щирими словами, красивими хореографічними композиціями привітали випускників учні молодших класів. Були цього  дня і нагороди – подяки та грамоти кращим із кращих.

І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!

Прощавай, початкова школо!

Щороку четвертокласники прощаються із початковою школою, дякують вчительці за працю та турботу. 23 травня 2018 року в Сарненській ЗОШ І – ІІІ ст. №4 4-Б класу відсвяткували свій випускний бал

Прощавай, початкова школо!

18 травня 2018 року  урочисто пройшло свято прощання з початковою школою у випускників 4-А класу Сарненської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №4. Як одна прекрасна мить, пролетіли чотири роки навчання в початковій школі . За ці роки школа стала для учнів другою домівкою. Чотири роки вони разом  долали сходинки до країни Знань.

День Європи

День Європи для України і її жителів – це особливе свято. Саме у ці дні українці мають нагоду разом з іншими європейськими народами продемонструвати свою єдність в утвердженні спільних цінностей та побачити нові перспективи розвитку об’єднаної Європи. Утвердження у прагненні пізнавати та впроваджувати європейські цінності продемонстрували школярі та молодь міста.