Прощавай, початкова школо!

Щороку четвертокласники прощаються із початковою школою, дякують вчительці за працю та турботу. 23 травня 2018 року в Сарненській ЗОШ І – ІІІ ст. №4 4-Б класу відсвяткували свій випускний бал «Прощавай, початкова школо». З радісними посмішками на обличчі, у вишиванках випускники прибули на свято. Зустрічали їх батьки, вчителі, гості.
     У вступній частині заходу було представлено спогади про дитинство та перші роки у школі під назвою “Як усе починалося….” Далі, випускники говорили теплі слова своїй першій вчительці, яка була поруч з ними чотири роки. Висловили велику подяку, пошану і поклін за працю, за велике учительське старання, за материнську любов до кожного.
Сумно було прощатися. А час йде і прощання, заглянуло в кожне дитяче серце. Та перша вчителька – залишиться першою на все життя.
     Букварі і читанки,
     Парти в два ряди.