Вебінар для директорів та учителів ЗЗСО

Трансляція відеоуроків для старшокласників

На час карантину канал «Київ» транслюватиме відеоуроки для старшокласників: «ТРК "Рада" та YouTube-канал Міністерства освіти від завтра запускають щоденну трансляцію безкоштовних відеоуроків і онлайн-курсів для школярів. Ініціатива розрахована насамперед на старшокласників. Вибір предметів також. Це українська мова та література, англійська мова, історія, математика й біологія – дисципліни, які потрібні дітям для складання ЗНО цього року».
Також відео можна буде подивитися на Youtube каналі «Київ».

Всеукраїнська школа онлайн

06 квітня 2020 року, на телебаченні стартує масштабний проєкт Всеукраїнська школа онлайн, партнером якого стала «Освіторія». Найкращі вчителі України вестимуть в телеефірі уроки для 5–11-х класів.
Дистанційно школярі зможуть вивчати такі предмети: хімія, фізика, біологія, географія, українська мова та література, англійська мова, історія України та світу, алгебра, геометрія і навіть спортивні руханки.

Завдання для учнів на період карантину

Шановні учні, щоб не гаяти часу, дома виконуйте завдання вчителів, слідкуйте за інструкціями в Viber-групах та  Facebook-групах.

Ознайомтеся з контентом на наступних ресурсах

Використовуйте їх у навчальній діяльності.

Слідкуйте за повідомленнями у Viber-групах та виконуйте інструкції і завдання вчителів