Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/hs/6hs

Звіт № 6 по заходах в рамках акції #HealthySchools_UA

Здоровий відпочинок

Пора зимових канікул для школярів - це пора розваг та спогадів. Десятикласники Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 відвідали обласний центр, де здобули не лише новорічний настрій, але й поринули у літо на роликових ковзанах. Ось так інколи поєднується непоєднуване: літо і зима, ковзани та ролики. А найголовніше чудовий настрій!

Зимові розваги

Зима – час активних і рухливих забав для дітей будь-якого віку. Звісно, найпростіше  залишитися вдома і не показувати носа на мороз, але, повірте, на засніженій вулиці школярі Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 влаштували справжнє свято.

Теплий одяг і гарний настрій  – ось усі складові якісного зимового відпочинку!

Запальний новорічний ранок

Новорічне свято – це, без сумніву, довгоочікувана казка для усіх дітей, це час подарунків, сюрпризів, адже довкола панує магія добра та довгоочікуваного дива. У Сарненській ЗОШ І-ІІІ №4  панувала святкова атмосфера і гарний настрій, майоріли різнокольорові прикраси, на обличчях дітей були щирі посмішки, а зелена красуня нагадувала усім, що Новий рік вже на порозі. Дід Мороз і Снігуронька показали класний приклад, як потрібно запалювати біля новорічної ялинки.

Скажемо насильству «Ні!»

В  рамках програми #HealthySchools_UA працівники поліції відвідали Сарненську ЗОШ І-ІІІ ст. №4.

Метою таких відвідин є підвищення рівня обізнаності наших дітей із темою насильства, формування в них свідомості щодо нетерпимого ставлення до будь-яких форм його прояву.

Задля попередження вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень, пов’язаних  з насильством у сім’ї, поліцейські із школярами        8-Б, 5-Б та 6-А провели відповідні лекції та бесіди на правову тематику.

Діти раділи таким відвіданим та запрошували поліцейських «у гості».

Сортування сміття

За кілька останніх десятиліть сміття перетворилося на глобальну проблему людства. В океанах утворюються цілі острови з пластику та іншого непотребу. Розвинені країни вже давно взялися за розв’язання цієї проблеми, почали переробляти свої відходи, у багатьох країнах ЄС це прибутковий бізнес.

На  думку учній Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, школа є ідеальним майданчиком для впровадження екологічної освіти, але за умови, що вона буде якісною і безпосередньо пов’язаною із повсякденним життям та розумінням того, як кожна людина незначними змінами у своїй щоденній поведінці може змінити екологічну ситуацію у своїй країні та у світі. Сортуй заради майбутнього!

Товариська зустріч

Сьогодні відбулася товариська гра з баскетболу між юнаками Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, Тріскінської ЗОШ І-ІІ ступенів та Люхчанської ЗОШ І-ІІ ступенів. Перемогу здобула команда нашої Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4. Здоровим бути модно!

{gallery}hs/6hs{/gallery}