Звіт № 7 по заходах в рамках акції #HealthySchools_UA

Active English

Іноземна мова, за даними досліджень психологів, педагогів та медиків, належить до групи найбільш важких предметів, що вимагають значного напруження найвищої нервової діяльності учнів. Сучасний урок англійської мови характеризується великою інтенсивністю та вимагає від учнів концентрації уваги, напруження сил, бо у великій кількості використовуються тренувальні вправи. З метою збереження фізичного здоров’я учнів на уроках англійської мови використовуємо різноманітні фізкультхвилинки.

Баскетбол об’єднує

Доброю традицією Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 є товариський матч з баскетболу між старшокласниками й педагогами.

Цього разу перемогли мудрість і досвід, які обов’язково будуть передаватися підростаючому поколінню.

Вітаємо педагогів! Вони у всьому гідний приклад для своїх учнів.

 

Корисна естафета

Драйвово, цікаво та пізнавально учні 2-Б класу Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 проводили час в холі школи, біля фотозони, яка «апетитно» нагадує про користі страви, овочі та фрукти, які так важливо щоденно споживати. Малеча спритно відгадувала загадки, в яких хитро ховалися  смачненькі продукти. А далі їх чекала естафета, де потрібно було підбігти до аркуша паперу, який розміщувався на стіні, та написати корисний і поживний продукт, та передати естафетну «паличку». В кінці веселих перегонів школярі поласували соковитими яблучками.

 

Ранкова зарядка з яблучним присмаком

Ранкова зарядка корисна для будь-якого віку. Вона потрібна кожній людині, аби після сну організм підготувати до праці. І привчитися робити її щоранку потрібно розпочинати з дитинства. Тому школярі Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 заряджали організм бадьорістю та енергією. 

Якщо регулярно займатися ранковою зарядкою,  посилюється циркуляція крові, поліпшується обмін речовин, робота кишечника, підвищується тонус м’язів, знижується ризик ожиріння, підвищується імунітет, людина менше хворіє. А якщо ще після ранкових вправ поласувати соковитим яблучком, то заряд енергії на весь день подвоюється. Учні нашої школи переконалися в цьому на власному прикладі.

 

Зимові перегони

Зима...це не тільки холодно й морозно, це весело, захопливо й драйвово! Веселі катання на санчатах організували учні 5 класів та вчителі Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4. Уроки розпочалися чудовим святом зимових перегонів. Задоволені, заряджені позитивними емоціями школярі продовжили навчання за розкладом, і де ділися сон, лінощі та байдужість...

 

Фотополювання

Уроки біології на свіжому повітрі... Чому і ні? Вивчали учні 7-А класу Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 різноманітність зимуючих птахів рідного краю, влаштувавши фотополювання. Під час уроку-подорожі учні відвідали паркову зону та сквер біля школи. Нам вдалося вполювати горобців, синичок, посмітюх, галок, шпаків та одомашнених голубів. Червонощокі, веселі та задоволені повернулися семикласники на заняття, де розповідали з захопленням по своє фотополювання. А ранкова прогулянка вулицями рідного міста надала енергії на цілий день.