Звіт № 10 по заходах в рамках акції #HealthySchools_UA

     Ранок Масляної

     Неділя 10 березня 2019 року, особлива. У Park Hotel "Варшавський" учні Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 взяли участь у пізнавально-розважальній програмі "Ранок Масляної". Історія створення млинців як страви, розважальні ігри та конкурси з прекрасними аніматорами з агенції свят "Барбариски" не залишили байдужими жодного учасника. справжні випробування чекали на юних учасників: поїдання бубликів без рук, закликання весни веселими хороводами та веснянками, стрибання на мʼячах та ногах... 

     І найголовніше - родзинка програми - приготування власних млинців, на особистий смак. До вибору учасників були приготовані млинці зі шпинатом, з какао та молочні. Начинку готували самі учасники дійства, це могли бути гриби, шинка та помідори, згущене молоко, морозиво, сир молочно-кислий з ванільним наповнювачем, вишня, макова начинка. Усім дуже личили вбрання кухарів та на мить кожен учасник уявив себе у телепрограмі "Майстер-шеф" завдяки @Park Hotel "Варшавський".

  

     Один день в дикій природі

     Чудового весняного дня учнів 5-Б класу Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 у світ природи запросила співробітник Рівненського природного заповідника Юлія Журавчак. На свіжому повітрі учні спостерігали за початком гніздування у граків на території міста, виявляється, що граки, це дикі птахи, які вдало змоли пристосуватися до життя поруч з людиною. Під час заняття учні дізналися цікаві факти з життя пернатих, взяли участь у святкуванні Дня дикої природи, провели рухливі ігри та неодмінно взяли участь у #HS_UA.

  

     Корисні солодощі

     Якщо ви знайдете дитину, яка не любить солодощі і не знайде для них місце в животі після першого-другого-третього-і-компоту, надішліть мені фото цього унікума!

     Усі діти залежні від солодощів і готові поглинати печеньки, шоколадки і цукерки в незліченній кількості. Однак цукор у їх організм має надходити якнайменше! Вирішити цю дилему допоможуть корисні солодощі! Саме такі солодощі учні 5-Б класу Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 приготували самі. Що ж потрібно для рецепту? Кисло-молочний сир, горіхи, трохи цукру, ваніль, кокосова стружка, і умілі ручки наших кухарів. Із величезним задоволенням робили «Raffaello», потім його куштували, вчителів пригощали, фотографувалися та записували новий смачний рецепт десерту, яким поділяться з батьками, та разом з ними приготують вдома. А ще учні, на уроці вивчили бактерії, та яку роль вони відіграють для людини.

  

     Крокуємо до здорового способу життя

     Сьогодні Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 радо зустрічала учасників районного етапу конкурсу "Юне обдарування" для учнів погчаткових класів. На першому поверсі школи на учасників чекав приємний сюрприз... Їх зустрічали школярі з інтерактивною акцією "Крокуємо до здорового способу життя з #HealthySchools_UA". Дітям пропонували заповнити анкету, обрати корисні продукти та розмалювати їх, вказати на розмальовці, які продукти вживають більше, які менше, та дати відповідь на питання "Які продукти харчування ти вважаєш корисними?". Для активізації мозку на учасників чекали смаколики - горіхи, яблука та сухофрукти... Так до акції долучилося 120 школярів з різних шкіл району.
     Але і вчителі не стояли осторонь... Координатори програми запропонували їм кілька рухливих активностей для зняття напруження від очікування своїх вихованців. А яка чудова нагода зробити фото чи селфі біля фотозони та ще й з директором школи! 
Сподіваємося, що про #HealthySchools_UA знатимуть усі школи району#HS_UA.