Тренінг "Захисти себе"

Такі зустрічі сприяють оволодінню учнями повної та достовірної інформації про ВІЛ/СНІД, шляхи його передачі, ситуації ризику й розвінчанню міфів.

Лялькотерапія

Лялькотерапія – мистецтво самовираження та самозцілення, як форма роботи психолога у процесі консультування та корекції».  Мета заняття: Ознайомити учасників з механізмами лікувальної дії ляльки. Опрацювати базові техніки роботи із різними видами ляльок. Сформувати уміння та навички подолання психологічних проблем учнів за допомогою лялькотерапії.

Для учнів 4-го класу було проведено урок - тренінг на тему “Що робити коли з мене знущаються ”

У ході уроку діти мали можливість дізнатися про таке явище як булінг, ознайомитися з його формами та основними причинами виникнення.

Тренінг для старшокласників щодо профілактики стресу

У школі підліток стикається з різними проблемами, несприятливий вплив яких на його здоров'я призводить до виникнення стресових станів.Тому дане практичне заняття актуально для підлітків.

Тренінг знайомить підлітків з поняттям "стресу", ефективними прийомами і техніками боротьби зі стресом, а також допомагає знайти індивідуальний вихід зі стресової ситуації.

Тренінг для педагогів

Збереження психічного здоров'я – в наш час найактуальніша проблема. Професія вчителя в усі часи вважалася такою, яка має досить багато стресогенних факторів і ризиків втратити психічне здоров'я, розчаруватися в роботі, в собі, отримати психосоматичні захворювання. Для ефективної роботи, збереження психічного здоров'я вчителю важливо відновити свій психоенергетичний потенціал, позбутися страхів, розчарування, пом'якшити вплив стресових ситуацій. Даний тренінг розроблений спеціально для педагогічних працівників. Він допоможе зберегти психічне здоров'я вчителя та попередить несприятливі емоційні стани : стрес, депресію, тривожність.