Конференція «Створення інклюзивного середовища в школах і громадах»

12-13 грудня 2016 року відбулася науково-практична конференція «Створення інклюзивного середовища в школах і громадах», що була проведена в рамках проектів «Створення безпечного інклюзивного середовища  в навчальних закладах і громадах» та «Розвиток громад в Україні шляхом реалізації програми «Школа як осередок розвитку громади» Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» (програма).

Метою конференції було обговорення досвіду діяльності громадсько-активних шкіл у контексті сучасних змін в Україні, а також використання методики «Кола друзів» для розвитку інклюзивного освітнього середовища.

У конференції взяли участь понад 90 осіб, серед яких були загальноосвітні навчальні заклади - учасники проектів із Київської, Полтавської, Рівненської, Донецької, Запорізької, Луганської та Дніпропетровської областей, освітяни міста Ірпінь, а також представники обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти та відділів освіти районних державних адміністрацій.

Адміністрацію Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст №4. представляли директор Тетяна Василенко та заступника з навчально-виховної роботи Світлана Оніщук.