Відкриття соціального центру "Сонечко"

25 січня 2017 року в Сарненській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, відчинив свої двері центр «Сонечко» для дітей з обмеженими можливостями.

Подаруймо дітям казку!

Радо зустріла та привітала діточок директор Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 - Василенко Т. М.

На першій зустрічі діти відвідали майстер клас по виготовленню ляльки-мотанки, який провела вчитель трудового навчання Семенюк Л.О..

Далі діти під час чаювання змогли ближче познайомитись, вправу «Знайомство» провела практичний психолог Славинська Людмила Федорівна. А на закінчення діти поділилися своїм настроєм, створивши  «Квітку настрою», разом з Лірник Катериною Василівною.